Poznaj naszych
wyjątkowych Wykładowców!

Justyna Przełączkowska

Justyna Przełączkowska

Żywieniowiec,
Ekspert TropiDog

Zootechnik, specjalistka żywienia zwierząt, zoofizjoterapeutka małych i dużych zwierząt. Jest związana z branżą petfood od 10 lat. Product Manager marki TropiDog.

lek. wet. Maciej Dydak

Lekarz weterynarii

Właściciel Gabinetu Weterynarii „Medi-Vet” w Mierzęcicach. Od lat z pasją pomaga zwierzętom i ratuje ich życia. Ma na koncie wiele osiągnięć zawodowych a jednym z nich jest przeprowadzenie pionierskiej operacji amputacji i wstawienia protezy mocowanej do kości psa.

Agnieszka Pache-Waś

Agnieszka Pache-Waś

Trener, behawiorysta

Założyciel, mózg i serce EVEREST… od 2012 roku

Od 2005 roku uczy m.in. psy ratownicze, służbowe, terapeutyczne, asystujące osobom niepełnosprawnym i wystawowe. Przeprowadziła ponad 6200 godzin szkoleń oraz ponad 3200 razy terapię z psami problemowymi. Dodatkowo sama zdaje egzaminy i startuje w zawodach sportowych w Polsce i za granicą (nie bez sukcesów, bo ponad 20 razy stanęła na podium).

 

Marta Patoń

Marta Patoń

Fizjoterapeuta zwierzęcy

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Kwalifikacje zawodowe do pracy z czworonożnymi pupilami uzyskała po ukończeniu Studium Fizjoterapii Zwierząt we Wrocławiu.

Prowadzi Gabinet Rehabilitacji Zwierząt „Wyszczekana Rehabilitacja”, gdzie wykonuje m.in. masaże relaksacyjne, sportowe, powysiłkowe i klasyczne.Jej motywacją do dalszej pracy oraz podnoszenia swoich kwalifikacji jest satysfakcja z przywracania sprawności pacjentom.

Anna Wilczek

Anna Wilczek

trener

Strażak i przewodnik psa ratowniczego, dogoterapeuta EVEREST od 2013 roku

Od 11 lat prowadzi spotkania edukacji kynologicznej z dziećmi w szkołach, przedszkolach i żłobkach, podczas których wprowadza je w temat bezpiecznego i komfortowego kontaktu z psem. Jest strażakiem i członkiem Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Ochotniczej Straży Pożarnej Dąbrówka Mała i przewodnikiem psa ratowniczego ELMA.